Spiritüel Rehberlik
 Reiki/Enerji arınma seansı alan bir çok kişinin ihtiyacı ve talebi doğrultusunda hayata geçen bu çalışmalarda arınma seansları esnasında  yüzeye çıkan problemlerin ve duygusal toksinlerin çözülmesi amaçlanır.

Bu çalışma yardımıyla, kafanızdaki sorulara cevap bulmanız, yükünüzü hafifletmeniz ve yeni perspektifler edinmeniz kolaylaşır.  Gelişim süreci , odaklanılan konuya uygun  spiritüel bilgiler, teknikler ve meditasyonlarla desteklenir.

Her çalışma öncesi hazırlık aşamasında yaptığım uyumlama çalışması ve enerji uzmanlığımla güçlenen duru görümün doğrultusunda  yüksek bilinç düzeyinde size aktaracağım öneriler ve görüşler farklı bakış açıları kazanmanızda size rehberlik eder. Çalışma şekli ihtiyaca göre değişim gösterir. Enerji arınma seansları sırasında gündeme gelen ya da kişisel gelişiminizde odaklanmak istediğiniz konularda  bir dönüşüm sağlanmasına yoğunlaşılabileceği gibi, netlik kazanmak istediğiniz konu ve   sorunların ve geçmişte bırakmakta zorlandığınız tecrübelerin tanımlanması ve çözümlenmesi amacıyla da yapılabilmektedir. 

Ruhsal rehberlik .çalışmalarının, anlatımınızla ve bedensel dilinizle öne çıkan inanç kalıplarını keşfetmenizde de büyük katkısı olmaktadır.  Gerektiği halde çalışma sonunda  yapılan imgeleme ve meditasyonlarda belli çakralarda Reiki enerjisi de uygulanır. Rehberlik çalışmasının süresi 1 saattir. Talep edildiği takdirde bu çalışma Skype ve Zoom üzerinden de yapılabilmektedir.

Bazı durumlarda Ruhsal Rehberlik çalışmasının Reiki seansı öncesi yapılması son derece etkili sonuç verebilmektedir. Bu sayede kişinin sözlü paylaşım ardından enerji arınma seansı alarak enerjisini dengelemesi ve daha da rahatlamış bir ruh haline erişmesi mümkün olmaktadır.

 
Bunlara ek olarak Ruhsal Rehberlik çatısı altında  bire-bir meditasyon dersleri de yapılmaktadır. Bire- bir Meditasyon çalışması hakkında detayı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.
Telefondaki kadın