top of page

Etkinlik Katılım Bilgileri

  • Corona günlerinde kimseyi geri çevirmemek adına, ödeyeceğiniz tutarı siz belirleyin istedim. Kısıtlaması olmayıp da ücret belirlemekte zorlananlar dilerlerse Instagram sayfamda benzer nitelikteki mevcut çalışmaları örnek alabilirler .

  • Bütçenizden ve gönlünüzden size uygun gelen  tutarı belirleyip lütfen aşağıdaki hesap numarasına  gönderiniz (yollarken açıklama kısmına lütfen sadece  isminizi ve soyadınızı yazınız):

                 

                                                                      Neylan Ayel

QNB Finans Bank/ IBAN:TR840011100000000089267029
 

  • Ödemeyi yaptıktan sonra aşağıdaki kayıt formunu doldurup yollayınız. Bilgileriniz doğrultusunda kaydınız oluşturulduktan sonra 24 saat içinde Zoom etkinlik linki email adresinize gönderilecektir.

 

  • Size bir de sürprizim var.  Kaydınızı oluşturduğunuzda otomatik olarak o ayki bireysel seans çekilişine de katılmış olacaksınız. Çekilişe katılmak istemiyorsanız lütfen mesajınızda belirtiniz. Çekilişte her ay bir kişi bireysel seans kazanıyor (450 TL değerinde) ve bunu dilerse Uzaktan Reiki Seansı, dilerse Online Oracle Tarot açılımı , dilerse bire bir Meditasyon dersi, dilerse de online spiritüel rehberlik için kullanabiliyor. Her bir çalışma ile ilgili detaylı ve kapsamlı bilgiye bu websitesinde ANA SAYFA dan ulaşabilirsiniz.  

 

  • Kazananın ismini, her ayın ilk haftası Instagram hesabımda duyurduğum için beni instagram@neylanayel' den takip etmeyi unutmayınız.

Etkinlik Kayıt Formu

Gönderdiğiniz için teşekkür ederim, en kısa sürede geri dönüş yapacağım.

bottom of page