top of page

Hakkımda

-Neylan Ayel-

31287743_10156321131527453_1635774131888

Spiritüel alanda çalışmalarım ve enerji terapi konusundaki uzmanlığım uzun yıllar süren bir eğitim ve içsel gelişim süreciyle şekillendi.
1990-2011 yilları arasında Amerika'da yaşadım ve üniversite eğitimimi The University of Tampa'da İletişim bölümünde
(B.A Degree in Communication) tamamladıktan sonra çeşitli kurumlarda çalıştım. 
Reikinin mucizevi gücüyle tanışmam,1997'deTampa'daki Road to Enlightenment adlı spiritüel merkezde şifa buluşumla oldu. Bu dönemde ayrıca, merkezin kurucusu Neda Lutgen'den meditasyon, çakralar, enerji ve arınma metodları hakkında eğitim aldıktan sonra  Energies of Enlightenment'da Reiki uzmanlık eğitimimi tamamlamadım. Ayrıca Feng Shui alaninda uzman bir Budist ve medyum olan  Melissa Applegate ile meditasyon ve Zen felsefesi üzerine bire bir çalışmalar yaptım.
 
Tamamladığım spirtüel çalışmalar arasında Omega Institute (New York)  bünyesinde gerçekleşen Debbie Ford, Dr. Brian Weiss, Anne Lamot seminer ve workshopları, Anthony Robbins (Unleash the Power Within- Firewalk Experience) ve 2011'de Boca Raton'da gerçekleştirilen Dalai Lama konferansı yer almaktadır.
 
2012 yılı itibariyle İstanbul’da yaşamakta, Kalamış’ta ve Selamiçeşme’de (Koza Dönüşüm merkezinde) olmak üzere, Enerji arınma / Reiki,  Spritüel Danışmalık, meditasyon dersleri ve tarot açılımı ile bütünsel bir çalışma uygulayarak danışanlarıma hizmet vermekteyim. 
Reiki/ Enerji arınma çalışmalarını gerektiğinde uzaktan seans şeklinde de uygulanmakta olup,  Spritüel Danışmalık, Meditasyon ve  Oracle Tarot kart açılımı ise online olarak Zoom ve Skype üzerinden yapılmaktadir. 

Çalışmaların tümünü İngilizce olarak da gerçekleştirmekteyim.
.
Köşe Yazılarım için; 
http://hthayat.haberturk.com/yazar/neylan-ayel 

Sorularınız, yorumlarınız ve  seans randevu talepleriniz için lütfen bu linke tıklayınız.  
bottom of page