top of page

Enerji Arınma

-Birebir Derin Arınma-

Amethyst_edited.jpg

 

Enerji arınma seanslarında amaç bedendeki şifa kanallarının ve çakraların açılması ve blokajların temizlenmesidir. Meridyenlerin taç çakradan kök çakraya kadar açılmasıyla bedensel ve ruhsal denge sağlanır ve bu da kişiye derin bir huzur, neşe ve rahatlık hissi verir. Bilinç düzeyinin artması ile mevcut problemlere bakış açısı ve bu konuları ele alışı da olumlu yönde değişim gösterir. Her seansta yaşanan tecrübe ve izlenimler farklı olur ve kişinin farkındalık seviyesi büyük ölçüde gelişir.
 

Derin Arınma  seanslarında  Reiki  temel alınır ve bu tekniği destekleyen ve zenginleştiren türlü spiritüel öğretilerle  harmanlanarak  kişinin ihtiyaçlarına özel olarak uygulanır. Reiki enerjisiyle entegre edilerek renk terapisi, ses terapisi ve mor ışıkla uyumlama yöntemleri ya teker teker yoğunluklu olarak ya da bir bütünlük içinde kullanılır. Uygulanan teknikler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz "Sizden Gelen Sorular" bölümünü okumak için lütfen tıklayınız.  

Seansların her biri kendine özgü ve farklı deneyimlenir.  Kişinin katılımını gerektiren bir durum yoktur ve kişi seansın başından sonuna dek uyusa dahi aynı faydayı ve şifayı alır. Yapılması gereken tek şey yargılayıcı ve analitik düşünceden uzak durmaya çalışmak ve şifaya kendini açmaktır.Uzmanlığımla güçlenen duru görüm doğrultusunda birinci seans esnasında kişinin enerji alanında hissettiğim blokajlarla ilgili izlenimlerimi seans sonrasında kişiye aktarırım. 

Kişinin bilinç seviyesi yükseldikçe ve arınma seansları mümkün olduğunca düzenli olarak yapılarak ‘merkezinde’ ve uyumlu yaşam sağlandığında her yeni seansın daha derin bir boyutta yaşanabilmesi de mümkün olur. Kişinin farkındalık seviyesi büyük ölçüde artar ve günlük yaşamındaki deneyimleri giderek daha  fazla ‘AKIŞTA’ ve uyumlu hale gelir.

Enerji sisteminizden seans sırasında atılan duygusal ve fiziksel toksinler, herhangi bir detoks programında vücuttan atılan toksinlere benzetilebilir. Arınmayı hızlandıran en önemli nokta bu süreçte bol su içilmesidir. Seanstan sonraki 24 saat içinde bol su içmek çakralardaki titreşimi hızlandırıp, şifanın gerçekleşmesini çabuklaştırır.

 

bottom of page