Uzaktan Şifa Seansı

Bire bir seanslarda yaşanan çözülümler ve faydalar uzaktan şifa seanlarında da aynı şekilde yaşanabilmektedir. Uzaktan şifayı gerektiren durumlar kişinin seyahat sırasında seansa gereksinim duyması, evinden çıkmasını önleyen rahatsızlıklar  yaşıyor olması veya yoğunluğundan dolayı seansa gelmeye zaman ayıramamasıdır.

Seansın yapılış şekli uygulayan uzmana göre farklılık gösterebilir. Bazı şifacılar uzaktan uyumlama yapılacak zamanı  önceden belirler ama bana kalırsa seansın kişi uykudayken  (ve haberi olmadığı için kendini hazırlamadığı bir zamanda) yapılması  çok daha etkili sonuç vermektedir. Bunda en büyük etken, seans esnasında vücudunu kasmadan ve aklıyla gereğinden fazla analiz etmeden kendini bırakabilmesinin mümkün hale gelmesidir.  Bu şekilde enerji vücutta gitmesi gereken yere akarak iyileşmeyi en kolay şekilde sağlayabilir. Bu sebeple de "Uzaktan Şifa" fazlasıyla kontrolcü yapıda olup seansta kendini şifa enerjisine teslim etmekte zorluk çekenler için en ideal alternatiftir.

İlk seans öncesi kişiden bir fotoğrafını bana iletmesini isterim ve istenildiği takdirde kısa bir telefon (veya Skype) görüşmesi yaparak seans öncesi olası sorularını yanıtlarım. Bire bir seanslarda olduğu gibi uzaktan şifa seanslarında da blokaj sebepleriyle ilgili izlenimlerim ve duyumsamalarımı seans sonrası email ya da telefonla o kişiye aktarır ve gerekli tavsiyelerde bulunurum. 

Meditation by the Sea